Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kdy masáž pomáhá aneb masáže na Vaše bolesti.

Masáže vám mohou pomoci při prevenci, odstranění nebo podpoře léčby řady onemocnění. Přestože jsou výsledky a účinky masáže nepopíratelné, masáž nemůže nahradit odbornou lékařskou péči.

Prevence proti vzniku AkneLéčba akné se provádí několika způsoby. Použitím laseru, použitím různých přípravků na omezení tvorby mazu, změnou jídelníčku. Akné se dá částečně, nebo úplně odstranit použitím aromaterapeutické masáže nebo jacketové masáže. Každá z těchto metod má svůj účinek, ale člověk postižený akné by se měl o závažnosti a následné léčbě poradit se svým lékařem.

Bolest hlavy od krční páteřeBolest hlavy způsobují nemoci, infekční choroby, oslabení očních nervů a celá řada dalších příčin. My se budeme zabývat bolestmi hlavy od krční páteře, které lze zmírnit, nebo úplně odstranit masáží.

Masáží proti bolesti zadBolest zad je jednou z nejčastějších zdravotních obtíží součastné populace. Patří mezi tzv. civilizační choroby a setkalo se s ní až 80% lidí alespoň jednou v životě. Bolest zad většinou způsobuje špatné držení těla, špatný stav vzpřimovačů páteře, sedavé zaměstnání, těžká práce – zvedání břemen, jednostranná zátěž, nedostatečná nebo přílišná aktivita, prochladnutí, stres, obezita, degenerativní změny na páteři a úrazy a další druhotné příčiny.

Únava může být fyzická, psychická nebo obojí. Je to příznak, který může být pro člověka obtížně popsatelný. Často používáme slova jako letargický, vyčerpaný a unavený. Existuje mnoho příčin únavových symptomů. Některé příklady léčitelných příčin únavy jsou anémie, diabetes, onemocnění štítné žlázy, onemocnění srdce, CHOPN a poruchy spánku. Ovšem únavě lze předejít i vhodnou masáží a správnou životosprávou.