Studio H&H

Studio H&H
Recepce
Nicola
Tereza

Masáže jsou odedávna doménou všech, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozmazlovat. Těch, kteří pečují o své tělo i ducha. Přinášejí úlevu od bolestí svalů, kloubů, ale také snižují hladinu stresu, uvádějí nás do pohody a klidu. V dnešní době jsou vyhledávanou složkou wellness a staly se trendem zdravého životního stylu.

Anticelulitidní masáž (detoxikační, zeštíhlující, lymfodrenážní, odvodňující)
- masáž snižuje projevy celulitidy, vypíná pokožku, zbavuje tělo škodlivin, prokrvuje pokožku, napomáhá k odbourávání tuků, zbavuje přebytečné, zadržované vody v organismu, stimuluje metabolismus a imunitní systém
- okamžitý úbytek po 1. proceduře je 0,5–3 cm (stehna, hýždě, bříško)
- masáž se skořicovým zábalem (20 min.) – skořice má zahřívací a antiseptické účinky
- nedoporučuje se u žen těhotných a kojících a u onkologických či zánětlivých onemocnění, u klientů s nestabilizovaným vysokým krevním tlakem

Klasická masáž sportovní, rekondiční a regenerační
- zbavuje svaly bolestí a únavy, prokrvuje a prohřeje svalovou tkáň i pokožku, pomáhá k lepším fyzickým výkonům. Je výborná před i po sportovní zátěži či fyzické aktivitě.
- nevhodná při akutních, zánětlivých a onkologických onemocněních či při různých akutních projevech ekzémů, otevřených ran apod.

Antistresová masáž hlavy
- masáž zbavuje nejen škodlivin, které se drží ve svalech, úponech na krku a hlavě, ale také zklidňuje myšlenky, vyplavuje mentální toxiny. Uvolňující a harmonizační masáž hlavy a šíje, která vás zbaví pocitů těžké hlavy, nespavosti, stresu a podobně. Upravuje i krevní tlak.
- vhodná pro každého mimo onkologických pacientů

Masáž plosek nohou
- na ploskách se nachází mnoho reflexních zón, které při masáži aktivujeme a tím dodáváme tělu samoléčebnou sílu. Rozproudíme v orgánech těla energii a podpoříme tím samoléčení organismu. Masáží se upravuje zdravotní stav, dochází k „odlehčení“ nohou, mizí i otoky na nohách. Unavené nohy se uvolní a cítíte se lehce.
- nevhodná pro onkologické pacienty, těhotné ženy a lidi s akutními záněty v těle

Hot stones (masáž lávovými kameny)
- velmi blahodárná masáž pro celé tělo. Teplé kameny pomáhají uvolňovat napětí ve svalech. Teplo proniká hluboko do svalu a tím je větší šance na bezbolestné uvolnění problematických, bolavých, zatuhlých míst. Prokrvuje pokožku, stimuluje imunitní systém.
- nevhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem (pokud ho nemají stabilizovaný a pod dozorem lékaře), pro těhotné a dále onkologické pacienty a při akutních zánětech v těle

Masáž Lomi lomi
Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi. Zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.
Je vhodná pro všechny, vyjma onkologických pacientů.

Masáž vonnou svíčkou
Silně relaxační masáž, uvolňující svaly, zjemňující pokožku, stimulující krevní oběh a navozující harmonii celého těla i mysli. K masáži se používají speciální vonné svíce, které obsahují bambucké máslo a další přírodní složky, potřebné k dokonalému prožitku z masáže. Vhodná pro všechny, vyjma onkologických pacientů.

Ayurvédská masáž Abhyanga
Detoxikační masáž teplým olejem celého těla pocházející z Indie a Srí Lanky. Mimo léčebných účinků má i silně relaxační účinky. Vhodná pro všechny, vyjma akutních a onkologických projevech nemoci.

Královská masáž
Královská masáž je luxusní masáž pro někoho, kdo chce zažít něco opravdu vyjimečného. Smysl královské masáže spočívá v tom, kdy masírovaný prožívá pocity blaženosti z dotyku čtyř rukou dvou masérek (maséra), které hýčkají tělo klienta současně. Pokud hledáte opravdové uvolnění a intenzivní zážitek, královská masáž je pro vás to pravé.

Adresa provozovny a provozní doba

Sokolovská 153
180 00 Praha 8
Telefon: 
722 200 363

Kontaktní osoby

Tereza, tel.: 722 200 363

Nicola, tel.: 722 200 363

Pondělí: 
10–21 h.
Úterý: 
10–21 h.
Středa: 
10–21 h.
Čtvrtek: 
10–21 h.
Pátek: 
10–21 h.
Sobota: 
12–21 h.
Neděle: 
12–21 h.