Rehabilitační masáž

Je možné jít na rehabilitační masáž bez toho, aby nám ji předepsal lékař? Musí tuto masáž provádět fyzioterapeut, nebo ji může provádět i masér? A kdy nelze tuto masáž provádět? Byli jste na takové masáži a jaké máte zkušenosti?
..ježiš, no jasně, že můžete jít na rehabilitační masáž bez předpisu doktora. Nevim, jestli je lepší rehabilitační masáž v menocnici, nebo u maséra, ale já jsem spokojenej se svou masérkou. Jarda
Dobrý den. Musím se s vámi podělit o vlastní zkušenost. Díky své práci jsem měla značně zkrácené svaly v oblasti šíje a zad. Také jsem měla oslabené svaly v bederní části zad. Několikrát jsem byla na masáži, ale to nebylo dlouhodobé řešení. Masérka - fyzioterapeutka v salonu mne naučila cviky a pomohla odbourat vadné návyky v držení těla. Nyní cvičím sama každý den ráno 10 minut a moje problémy jsou pryč. Na masáž nyní chodím 1x za měsíc a hlavně proto, že je to příjemné.
Ahoj. Tak to je dobré. Já jsem si nakoupila knihy a to, že by mi bylo lépe se fakt neděje. To znamená, že musím jít na masáž, aby mi masérka nebo fyzioterapeutka ukázala, jak na to??
Každá masáž je žůůůžo...
...Luďku, pro vás by byla zcela nejlepčí masáž tantrická. To by bylo žůůůůžo..
Bohužel o rehabilitaci po úraze se musí dnes každý postarat sám. Ty doby, kdy vám lékař napsal sérii masáží a rehabilitací jsou dávno pryč. Sama mám problémy s krční páteří (po úraze) a tak navštěvuji rehabilitace na Praze 3. Jednou mi lékařka napsala elektroléčbu, ale musím uznat, že masáže a rehabilitační cvičení je výrazně lepší.
Musím souhlasit s Martou. To že vám obvodní lékař napíše nějakou proceduru, tak to ani náhodou. Moje obvoďačka mi to rehabilitace doporučí a zaplatit a vyhledat musím sama.
... ono je to trochu jinak. Obvodní lékařka mě poslala k lehabilitační lékařce, a ta mi předepsala masáž a elektroléčbu. Podotýkám nic jsem neplatila. Nenechte se odbýt svým obvoďákem. Lenka
Ahoj. Mám potřebu zdělit svůj názor. em se vykašlala na doktory a šla jsem rovnou k masérce. Bylo to fajn a opravdu se mi ulevilo. Sice to něco stojí, ale lidé utrácí větší sumy za hlouposti. Já z toho mám užitek. Fakt to stojí za to.
Naprosto souhlasím. bojovala jsem pul roku s tenisovým loktem. Doktor ani rehabilitace jim doporučené mi nepomáhaly. Po čtvrté návštěvě u soukromého maséra jsem naprosto spokojená. Bolest je pryč.http://www.soukromarehabilitace.cz/kontakt

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka spočívá v otestování, zda jste návštěvníkem nikoli robotem. Zabraňuje automatickému podávání spamu.