Masáže Praha

Aeditus - fyzioterapie, masáže
Fyzioterapie, masáže, rehabilitace, lymfodrenáže - energie, úleva, radost. Našim cílem je nalézt příčinu Vašich potíží, odstranit je a naučit Vás rozumět svému tělu i aktivně potížím předcházet.
130 00 Praha 3 Vinohrady
Eva Peltrámová - Studio 22
V lidské ruce je síla doteku. Ruku maséra při masáži nelze zastoupit žádným přístrojem. Od starověku je známo, že dotyk ruky léčí.
101 00 Praha 10
Masáže a Kosmetika Pavlína Krutská
Nabízím několik druhů masáží, kosmetiku a líčení v příjemném a klidném prostředí malého salónku v Praze – Karlíně.
186 00 Praha 8 Karlín
Masáže Studio Praha
Masáže Studio Praha je specializované masérské centrum, kde naleznete odpočinek a relaxaci pro své tělo i duši. Jsem certifikovaná masérka se zkušenostmi od roku 1994.
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Praha masáže
Zaměřujeme se na zdraví, na odstranění bolestí včetně příčiny a celkově na duševní, psychickou pohodu a také je třeba podotknout, že zdravý životní styl je odjakživa i náš koníček.
180 00 Praha 8 - Libeň
Studio H&H
Masáže jsou odedávna doménou všech, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozmazlovat. Těch, kteří pečují o své tělo i ducha.
180 00 Praha 8
Beauty by Petra - Vítáme Vás v našem salonu nabízející regenerační, aromaterapeutické a fyzioterapeutické masáže. Před každou návštěvou je nejprve krátky rozhovor o vašem zdravotním stavu, případných potížích a o tom, co od masáže očekáváte. Jenom tak může být masáž vedena s individuálním přístupem, abyste prožili maximální relaxaci a cítili se zregenerovaní.
Vítáme Vás v našem salonu nabízející regenerační, aromaterapeutické a fyzioterapeutické masáže.
101 00 Praha 10 - Vršovice
Blanka Heltová - Cesta Reiki
Pečuji o klienty formou Reiki ( energetická masáž), Shiatsu a čínské medicíny a formou klasických relaxačních masáží. Pořádám semináře Reiki.
186 00 Praha 8
MASÁŽE Alena Podlešáková
V mém salonu provádím klasické relaxační masáže, Breussovu masáž, indickou masáž hlavy, reflexní masáže plosek nohou a masáže arganovým olejem. Nabízím též dárkové poukazy.
150 00 Praha 5 Smíchov
Masáže Tomáš
Masáže Praha 5. Objednejte se a ihned se zbavte bolesti zad a hlavy. Cena od 349 Kč. Relaxační masáže, sportovní masáže, aroma masáže, speciální masáže. Masérská certifikace 69-037-M (EQF 4).
155 00 Praha 5
Sauna Hadovka - Masáže Praha 6
Celoročně otevřený multifunkční prostor nabízí masáže s možností prohřátí ve finské sauně (s možností polévat kameny), nebo v infrakabině, a různé pohybové aktivity.
160 00 Praha 6 - Dejvice
TAWAN Thajské masáže Italská
V kompletně rekonstruované budově v Italské ulici můžete najít nejnovější luxusní wellness salon s thajskými masážemi.
120 00 Praha 2
Ing. Eva Hladílková - reflexní terapie, masáže, jóga
Pokud jste unaveni a bez energie, navštivte můj salon, kde vám nabízím reflexní terapii páteře a chodidel, rekondiční a reflexní masáž, protimigrenovou a lymfatickou masáž, ale také gravidjógu a jó
110 00 Praha 1 Nové Město
Masáže Kahty
Zdraví je to nejcennější co máte, proto o něj pečujte. Nabízíme Vám rekondiční masáže měkkou technikou a masáže lávovými kameny, baňkování a kineziotaping.
163 00 Praha 6 Řepy
Masáže Praha – studio Santé
Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže - energie, úleva, radost. Našim klientům se snažíme přinést nejen úlevu od bolesti, ale též relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti.
130 00 Praha 3
ELISIUM masáže - centrum regenerace
Regenerační studio nabízí relaxaci, odpočinek ale i pomoc od bolesti. Poskytujeme profesionální terapie a masáže pro sportovce. Na všechny nabízené procedury vám rádi vystavíme dárkové poukázky.
190 00 Praha 9 - Vysočany
Masážní salon THAIWORLD vám nabízí thajské masáže, při kterých dosáhnete jak protažení svalů, tak i příjemné relaxace.
110 00 Praha 1 Staré Město
Nabídka zdravotních, hloubkových, sportovních a lymfatických masáží.
110 00 Praha 1 Staré Město
Naší specializací je především Terapeutická hloubková masáž s ošetřením spouštóvých bodů "trigger points". Těhotenské masáže, relaxační, cvičení: SM systému Mudr.Richarda Smíška
180 00 Praha 8
Nabídka psychoterapeutických masáží a hlubinné abreaktivní psychoterapie.
120 00 Praha 2 Vinohrady

Stránky