Podmínky užití

Po celou dobu prohlížení obsahu internetového portálu www.masaze.cz berete na vědomí a zároveň souhlasíte s následujícími podmínkami.

Tyto podmínky platí pro celý obsah portálu www.masaze.cz.

Veškeré informace na tomto serveru jsou pouze informativní a provozovatel serveru nenese žádnou zodpovědnost za jejich správnost. Informace o nemocech jsou pouze informativní a v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem. Druhy masáží a jejich účinky jsou rovněž informativní a nenahrazují doporučení masérů v masážních salonech.

Za informace o jednotlivých masážních salonech a poskytovaných službách nese příslušný masážní salon.

Provozovatel serveru neodpovídá uživateli ani třetí osobě za jakékoli škody, ušlý zisk, vynaložené náklady, přerušení činnosti či další škody vzniklé v souvislosti s použitím informací uvedených na webových stránkách www.masaze.cz. 

Podmínky pro vkládání příspěvků

Příspěvky v diskusích vyjadřují osobní názor autora příspěvku a nevyjadřují nutně názor provozovatele webových stránek. Uživatelé se zavazují dodržovat pravidla diskuse – prohlášení v rozporu se zákonem, prohlášení podléhající autorským právům třetích stran. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky v rozporu s těmito pravidly. Uživatel souhlasí s případným uchováváním své IP adresy. Další informace o zpracování osobních údajů.

V případě že narazíte na nesrovnalosti v údajích masážního salonu, kontaktujte nás na e-mailu webmaster@masaze.cz