Masáže Moravskoslezský kraj

Tantra masáže Ostrava
Nabízíme služby v oblastech - klasické tantra masáže kombinované s energetickými masážemi, bodywork, vědomá sexualita, hlubší terapie na odstranění traumat, výuka tantra masáží, pro páry kurzy vědo
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
fyzioBÍLEK
Nabízím komplexní regenerační a rekondiční služby, dále sportovní masáže, kinesiotaping, Dornovu metodu plus, Breussovu masáž, baňkování, myofasciální&strukturální integraci (Rolftherapy), SM s
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Masážní salón Merienn
Chcete prožít rajský sen? Navštivte salón MERIENN. :-) Příjďte se nechat hýčkat a rozmazlovat své tělo. Vaše tělo si to zaslouží. Nabízím sportovní, relaxační, regenerační masáže.
702 00 Ostrava
ZEN THERAPY
Nabízím reflexní masáže plosek nohou, reflexní lymfatické masáže plosek nohou, relaxační masáže, baňkování, moxování, regresní terapie.
746 01 Opava - Předměstí
Regenerační studio Helio
Pokud potřebuje Vaše tělo regeneraci a odpočinek, jste na tom pravém místě. Svěřte se do našich rukou...Nabídka regeneračních a masérských služeb.
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Salon Naty
Přijďte navštívit náš Naty salon a dopřejte si reflexních, klasických a medových masáží. Naty salon se rěší na vaší návštěvu.
736 01 Havířov-Město
V&K masážní a relaxační salon
V našem salonu najdete pohodu, klid, spokojenost, krásu prostředí, čistotu, radost ze stráveného času v našem salonu. Klademe důraz na hygieničnost a perfektní funkčnost našeho salonu.
795 01 Rýmařov
Profesionální masér s certifikací. U masáží se věnuji klasickým masážním technikám, ale také nápravám pohybového aparátu takzavané chiropraxe.
702 00 Ostrava
Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Bajerovi, vám poskytne terapii na odstranění bolesti zad, chronická onemocnění páteře.
742 58 Příbor
Masážní a kosmetický salón Agaty Lazaridu, vám poskytne několik druhů masáží a kosmetické služby.
733 01 Karviná-Fryštát
Agentura SESTRA, nabízí kompletní péči o nemocné nebo postižené, ale tak vám nabízí lymfatické a klasické masáže.
712 00 Ostrava-Muglinov
Masážní salón Masáže Frýdek vám poskytují aroma holistickou masáž, reflexní masáž, anticelulitidní zábaly, masáž bylinnými měšci, bambusovou masáž, ale také výživové poradenství.
738 01 Frýdek-Místek-Frýdek
Masážní salón Aleny Randýskové, vám nabízí masáže celého těla, odrušení špatných zón a klasickou bodovou masáž pro zlepšení zdraví.
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Alena Veverková - zdravotní masáže, to je masážní salón, kde vám poskytnou klasickou masáž šíje, končetin i celého těla a manuální lymfodrenáž.
746 01 Opava-Město
Nabízím sportovní či relaxační masáže.
739 01 Baška 207
Provádíme lymfatické masáže.
735 64 Havířov-Prostřední Suchá
Poskytování masáží.
700 30 Ostrava-Zábřeh
Masážní salón Aleny Hebdové, který sídlí ve Dvorcích, vám nabízí klasickou masáž a sportovní masáž.
793 68 Dvorce
Masážní salón Barbory Michalcové poskytuje různé druhy masáží, ale také regenerační a rekondiční služby.
747 74 Neplachovice
Provádíme masérské, regenerační a rekondiční služby.
746 01 Opava-Předměstí

Stránky