Čínská masáž

Na který zdravotní problém lze uplatnit čínskou masáž? Je čínská masáž omezena věkem, nebo pohlavím? Musí se chodit nejprve na nějaké poznávací kurzy?
Dobrý den, moje maminka se zajímá o tradiční čínskou medicínu. Napadlo mne, že bych jí objednala k narozeninám poukaz na čínské masáže. Nevím ale, zda je tato masáž pro mojí maminku vhodná, protože je jí 79 let.
Ahoj Majko. Osobně si myslím, že čínská masáž je pro starší lidi nevhodná, ale je spousta jiných technik, které vhodné jsou. Být tebou, asi bych zvolila masáž, která je hodně šetrná, ale stejně nevím, která by to měla být. Také mám starší maminku, blíží se Vánoce a tvůj nápad dát masáž, jako dárek, se mi moc líbí. Ví tedy někdo, já masáž je vhodná pro starší lidi?
Pro starší lidi je vhodná jakákoliv relaxační ( čokoládová, klasická relaxační....), Breussova je velmi příjemná a přitom léčivá pro páteř... v podstatě taková, která je klidná a pomalá, aby mohl klient relaxovat.
Děkuji za tip na vhodnou masáž. Máš pravdu, koupila jsem mamince poukaz na Breussovu masáž. Včera byla maminka na masáži a když jsem jí vyzvedla, byla moc spokojená.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka spočívá v otestování, zda jste návštěvníkem nikoli robotem. Zabraňuje automatickému podávání spamu.