Breussova masáž

Jak vám pomohla Breussova masáž odstranit zablokovanou páteř a zmenšit bolesti? Pro koho je tato masáž vhodná a jak pomáhá vám? Je pro tuto masáž nejvhodnější třezalkový olej nebo máte zkušenosti s oleji jinými? Vyhovuje vám kombinace s Dornovou metodou? Sdělte ostatním své zkušenosti, rady a tipy!
Před několika měsíci se mi objevily velké bolesti páteře v bederní oblasti. Největší problém mi dělá delší chůze, kdy je bolest po chvíli zcela nesnesitelná. Bolest vystřeluje až do nohou. K lékaři chodit zatím nechci a uvažuji o nějaké masáži. Po pročtení druhů masáži mi tato připadá nejvhodnější.
Mám také podobné problémy. Breussova masáž mi pomohla, ale chce to také cvičit a držet správnou váhu.
Chtěla bych pomoci manželovi,ale netroufám si sama na Breussovu masáž i když na youtube je video jak na to.Bojím se ,abych mu ještě více neublížila.Má 2 vyhřezlé plotýnky a jedna mu vysychá.Také jsem slyšela o třezalkovém oleji,že prý je na to nejlepší.Manžel ho párkrát pil a tvrdí,že je mu po třezakovém čaji nedobře.Může mu být zle i po masáži s tímto olejem,nebo používáte jiný?Děkuji za odpověď.
Ahoj Jani. Breussovu masáž určitě nedělej sama, pokud ji opravdu neumíš. MOhla bys manželovi tu vyhřezlou ploténku zlomit. A co se týká třezalkového oleje, tak ten se nepije, ale vmasíruje se do ploténky a tím jí posílí. NO, ale má to tvůj manžel dost hrozné. A co operace???

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka spočívá v otestování, zda jste návštěvníkem nikoli robotem. Zabraňuje automatickému podávání spamu.