Aeditus - fyzioterapie, masáže

Aeditus - fyzioterapie, masáže
Aeditus - fyzioterapie, masáže
Aeditus - fyzioterapie, masáže
Aeditus - fyzioterapie, masáže
Aeditus - fyzioterapie, masáže
Aeditus - fyzioterapie, masáže

Fyzioterapie, masáže, rehabilitace, lymfodrenáže - energie, úleva, radost. Našim cílem je nalézt příčinu Vašich potíží, odstranit je a naučit Vás rozumět svému tělu i aktivně potížím předcházet.

Fyzioterapie, manuální lymfodrenáž, zdravotní a relaxační masáže, dárkové poukazy
Fyzioterapie je komplexní přístup pro zjistění a odstranění primární příčiny obtíží. Je částí rehabilitace, která se zabývá léčbou pohybového systému. K diagnostice, terapii a prevenci používáme speciální techniky, většinout manuálního charakteru. Kterou z technik použijeme, se rozhodujeme vždy aktuálně, podle konkrétních potíží Vás klientů.

Mezi velmi účinné zdravotní masáže
poskytující rychlou úlevu z rukou zdravotních masérů patří reflexní a tlaková masáž, hloubková masáž krku, Bowenova a Bruessova masáž a samozřejmě klasická masáž. Těhotenské masáže jsou často vyhledávány nastávajícími maminkami, kterým přináší úlevu a relaxaci. Na všechny naše služby lze rovněž zakoupit dárkové poukazy, které Vám na přání zabalíme do dárkové krabičky.

K nejoblíbenějším relaxačním masážím
patří aromaterapeutické, čokoládové, medové masáže a masáže lávovými kameny. Tyto masáže jsou rovněž oblíbeným dárkem pro ženy i muže.

Našim cílem je Vaše zdraví a spokojenost
Zaměřujeme se na specifické techniky fyzioterapie, jako je např. DNS (Dynamická neuromuskulární stabilizace) dle prof. Koláře, viscerální manipulace, fyzioterapie ruky, technika Ludmily Mojžíšové, kinesiopating, crosstaping atd.

Celostní technika moderní fyzioterapie, tzv. viscerální manipulace
je jemná manuální (ruční) terapie, jejíž diagnostika i léčba závisí na dobré znalosti anatomie a palpační (dotykové) schopnosti terapeuta. Viscerální manipulace umí diagnostikovat oblasti nejvyššího fasciálního napětí a zacílit léčbu na tyto struktury. Má vliv na hybnost, napětí a vnitřní polohu všech orgánů v těle. Pokud se následkem nefyziologického napětí či změny polohy i jeden orgán nepohybuje správně, začně pracovat proti svému okolí. Dochází k dráždění v těle, objeví se bolesti a řada jiných nepříjemných potíží, jako jsou nespecifické bolesti, bolesti kloubů a páteře, bolesti hlavy apod.

Hlavním cílem fyzioterapie ruky
je obnovení funkce ruky, udržení pohyblivosti kloubů. Vede ke snížení bolesti, zmírnění otoků, urychlení hojení tkání a návratu k běžným denním činnostem po úrazech a operacích. Jedná se o cílenou, individuální terapii, využívanou při přetížení rukou, zánětlivých stavech, golfovém a tenisovém lokti, syndromu karpálního tunelu jako léčba samotná i pooperační péče, artróze palce a prstů, syndromu lupavého/skákavého prstu, Dupuytrenově kontraktuře, poúrazových a pooperačních stavech (zhmoždění prstů, natržení vazů), revmatických onemocněních.

Zaměřeno na ženy - metoda dle Ludmily Mojžíšové a komplexní péče o pánevní dno
zahrnuje soubor mobilizačních technik (mobilizace žeber a kostrče), tepelné terapie a cviků. Metoda Ludmily Mojžíšové je využíváná při léčbě funkční ženské sterility, při potížích s těhotenstvím, předporodní a poporodní péčí, při potížích s bolestivou menstruací, úpravuje obtíže žen spojené s obdobím klimakteria či u mužů s impotencí, je účinnou terapii určitých typů inkontinence moči a stolice, sestupu nebo výhřezu pánevních orgánů. Mimo tyto potíže je s úspěchem využívána při léčbě pacientů s bolestmi hlavy a páteře, kostrče, při terpaii idiopatické skoliózy, při migrénách, pískání v uších a motáním hlavy.

Adresa provozovny a provozní doba

Jagellonská 1609/1
Nacházíme se na rohu ulic Jagellonská a Milešovská nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad.
130 00 Praha 3 Vinohrady
Telefon: 
777 008 229
E-mail: 

Kontaktní osoby

Dana Volná, Mgr. Apolena Čadová

Mgr. Petra Pechová, Bc. Kamila Saláková

Bc. Martin Stříbrný, Jitka Šandová

Jana Pospíšilová, Kateřina Kučerová

Pondělí: 
7:00 - 20:00
Úterý: 
7:00 - 20:00
Středa: 
7:00 - 20:00
Čtvrtek: 
7:00 - 20:00
Pátek: 
7:00 - 20:00