Masáže Praha

Markéta Karcolová - Studio MasazeMarketa
Nejvzácnějším ze všech smyslů je hmat, protože v něm sídlí naše duše. Čím více se dotýkáme, tím více vnímáme sami sebe..
130 00 Praha 3
Masáže a Kosmetika Pavlína Krutská
Nabízím několik druhů masáží, kosmetiku a líčení v příjemném a klidném prostředí malého salónku v Praze – Karlíně.
186 00 Praha 8 Karlín
Masáže Studio Praha
Masáže Studio Praha je specializované masérské centrum, kde naleznete odpočinek a relaxaci pro své tělo i duši. Jsem certifikovaná masérka se zkušenostmi od roku 1994.
120 00 Praha 2 - Vinohrady
MASAŽE Zdeňka Kultová
Nabízím Vám masaže k uvolnění mysli, načerpání sil i k odpočinku a ke zlepšení fyzického i psychického stavu organismu. Najdete nás v klidném prostření sídliště Krč nedaleko Thomayerovi nemocnice.
142 00 Praha 4 Krč
Studio v Ostrovní - Olga Mottlová
Masáž je jeden z nejstarších léčebných zásahů. Není nic přirozenějšího a lidštějšího než použití doteků ke zmírnění bolesti a potíží.
110 00 Praha 1 Nové Město
Jana Körbelová
Masáže těla jsou tou nejpříjemnější metodou k odstranění bolesti, zklidnění psychiky, zlepšení celkového stavu organismu a k prevenci různých obtíží.
120 00 Praha 2
Masáže PRO
Nabízíme různé druhy masáží - regenerační, medová masáž, Hot Stones, ruční lymfatická drenáž, kinesio taping, wellness ...
150 00 Praha 5
Eva Peltrámová - Studio 22
V lidské ruce je síla doteku. Ruku maséra při masáži nelze zastoupit žádným přístrojem. Od starověku je známo, že dotyk ruky léčí.
101 00 Praha 10
LÁZNĚ JUPITER a.s.
Provádíme radiofrekvenční liposukce s liftingem, kompresní lymfodrenáž a lymfatickou masáž. Nabízíme bahenní koupele, parafinové zábaly, zeštíhlující, odtučňovací a regenerační programy.
140 00 Praha 4 Krč
Studio H&H
Masáže jsou odedávna doménou všech, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozmazlovat. Těch, kteří pečují o své tělo i ducha.
180 00 Praha 8
Fitnessie - Studio zdravého pohybu Kobylisy
Naše pohybové studio Fitnessie nabízí kromě skupinových cvičení a individuálních tréninkových programů pro ženy i muže, také široké spektrum masáží.
180 00 Praha 8 Kobylisy
MASÁŽE Alena Podlešáková
V mém salonu provádím klasické relaxační masáže, Breussovu masáž, indickou masáž hlavy, reflexní masáže plosek nohou a masáže arganovým olejem. Nabízím též dárkové poukazy.
150 00 Praha 5 Smíchov
Sauna Hadovka
Celoročně otevřený multifunkční prostor nabízí masáže s možností prohřátí ve finské sauně (s možností polévat kameny), nebo v infrakabině, a různé pohybové aktivity.
160 00 Praha 6 - Dejvice
Masáže PRO
Jsme profesionální masérské studio, kde si můžete vybrat z různých druhů masáží - regenerační, medová masáž, Hot Stones, ruční lymfatická drenáž, Indická masáž hlavy, bambusová masáž, kinesio tapin
130 00 Praha 3
Ing. Eva Hladílková - reflexní terapie, masáže, jóga
Pokud jste unaveni a bez energie, navštivte můj salon, kde vám nabízím reflexní terapii páteře a chodidel, rekondiční a reflexní masáž, protimigrenovou a lymfatickou masáž, ale také gravidjógu a jó
110 00 Praha 1 Nové Město
Masáže Aeditus
Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže - energie, úleva, radost. Našim klientům se snažíme přinést nejen úlevu od bolesti, ale též relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti.
130 00 Praha 3
Masáže Kahty
Zdraví je to nejcennější co máte, proto o něj pečujte. Nabízíme Vám rekondiční masáže měkkou technikou a masáže lávovými kameny, baňkování a kineziotaping.
163 00 Praha 6 Řepy
Kosmetický salon Praha - kosmetika, masáže, lymfodrenáž
V našem kosmetickém salonu nabízíme masáže, kosmetiku a manuální nebo přístrojovou lymfodrenáž. Pro své klienty nabízíme pravidelné slevové akce.
130 00 Praha 3 Vinohrady
ELISIUM masáže - centrum regenerace
Regenerační studio nabízí relaxaci, odpočinek ale i pomoc od bolesti. Poskytujeme profesionální terapie a masáže pro sportovce. Na všechny nabízené procedury vám rádi vystavíme dárkové poukázky.
190 00 Praha 9 - Vysočany
Nabízíme různé druhy masáží a zeštíhlovacích procedur, samoopalovací nástřik. V nabídce i Eshop.
150 00 Praha 5

Stránky