Masáže Praha

Eva Peltrámová - Studio 22
V lidské ruce je síla doteku. Ruku maséra při masáži nelze zastoupit žádným přístrojem. Od starověku je známo, že dotyk ruky léčí.
101 00 Praha 10
Markéta Karcolová - Studio MasazeMarketa
Jmenuji se Markéta Karcolová, o masáže se zajímám několik let a dovoluji si Vás pozvat do našeho studia. Společně s Kateřinou a Ivonou tvoříme profesionální tým a nabízíme širokou škálu masáží.
130 00 Praha 3
Masáže a Kosmetika Pavlína Krutská
Nabízím několik druhů masáží, kosmetiku a líčení v příjemném a klidném prostředí malého salónku v Praze – Karlíně.
186 00 Praha 8 Karlín
Masáže Studio Praha
Masáže Studio Praha je specializované masérské centrum, kde naleznete odpočinek a relaxaci pro své tělo i duši. Jsem certifikovaná masérka se zkušenostmi od roku 1994.
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Praha masáže
Hledáte masáž, která Vám pomůže zbavit se bolesti? Pak jsem tady pro Vás a nabízíme různé druhy masáží, FINSKOU SAUNU a LIFTING OBLIČEJE.
180 00 Praha 8 - Libeň
Studio H&H
Masáže jsou odedávna doménou všech, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozmazlovat. Těch, kteří pečují o své tělo i ducha.
180 00 Praha 8
Tarawadee -Thajské masáže Dejvice
Tradiční thajské terapeutické a regenerační masáže na Praze 6. Jen pět minut chůze od stanic metra Dejvická a Hradčanská poskytujeme odborné thajské masáže.
160 00 Praha-6 Dejvice
Blanka Heltová - Cesta Reiki
Pečuji o klienty formou Reiki ( energetická masáž), Shiatsu a čínské medicíny a formou klasických relaxačních masáží. Pořádám semináře Reiki.
186 00 Praha 8
Brand
Masáže se prováděly odpradávna, člověk si ji rád dopřeje pro příjemné uvolnění a pohodu, ale také pro zlepšení celkového fyzického či psychického stavu. Zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu.
170 00 Praha 7
Fitnessie - Studio zdravého pohybu Kobylisy
Naše pohybové studio Fitnessie nabízí kromě skupinových cvičení a individuálních tréninkových programů pro ženy i muže, také široké spektrum masáží.
180 00 Praha 8 Kobylisy
MASÁŽE Alena Podlešáková
V mém salonu provádím klasické relaxační masáže, Breussovu masáž, indickou masáž hlavy, reflexní masáže plosek nohou a masáže arganovým olejem. Nabízím též dárkové poukazy.
150 00 Praha 5 Smíchov
Sauna Hadovka - Masáže Praha 6
Celoročně otevřený multifunkční prostor nabízí masáže s možností prohřátí ve finské sauně (s možností polévat kameny), nebo v infrakabině, a různé pohybové aktivity.
160 00 Praha 6 - Dejvice
Studio ORIENT
Orientální masáže, joga, ajurvéda, meditace a relaxace Masáže s kouzlem Orientu, Joga a cvičení Meditace a relaxace (čajové obřady).
147 00 Praha 4 - Braník
TAWAN Thajské masáže Italská
V kompletně rekonstruované budově v Italské ulici můžete najít nejnovější luxusní wellness salon s thajskými masážemi.
120 00 Praha 2
Ing. Eva Hladílková - reflexní terapie, masáže, jóga
Pokud jste unaveni a bez energie, navštivte můj salon, kde vám nabízím reflexní terapii páteře a chodidel, rekondiční a reflexní masáž, protimigrenovou a lymfatickou masáž, ale také gravidjógu a jó
110 00 Praha 1 Nové Město
Masáže Aeditus
Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže - energie, úleva, radost. Našim klientům se snažíme přinést nejen úlevu od bolesti, ale též relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti.
130 00 Praha 3
Masáže Kahty
Zdraví je to nejcennější co máte, proto o něj pečujte. Nabízíme Vám rekondiční masáže měkkou technikou a masáže lávovými kameny, baňkování a kineziotaping.
163 00 Praha 6 Řepy
Kosmetický salon Praha - kosmetika, masáže, lymfodrenáž
V našem kosmetickém salonu nabízíme masáže, kosmetiku a manuální nebo přístrojovou lymfodrenáž. Pro své klienty nabízíme pravidelné slevové akce.
130 00 Praha 3 Vinohrady
ELISIUM masáže - centrum regenerace
Regenerační studio nabízí relaxaci, odpočinek ale i pomoc od bolesti. Poskytujeme profesionální terapie a masáže pro sportovce. Na všechny nabízené procedury vám rádi vystavíme dárkové poukázky.
190 00 Praha 9 - Vysočany
Masážní salon THAIWORLD vám nabízí thajské masáže, při kterých dosáhnete jak protažení svalů, tak i příjemné relaxace.
110 00 Praha 1 Staré Město

Stránky