Interbeauty Prague

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Již tradičně je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo.
Veletrh se koná 15. – 16. 3. 2019
Jsme jediným veletrhem v Evropě, který svým věrným i všem novým návštěvníkům během veletrhu nabízí zdarma péči o zdraví z rukou největších lékařských kapacit v zemi v oboru prevence melanomu – tedy Stan proti melanomu vyšetřování mateřských znamének dermatoskopem. Návštěvníci u nás také mohou zdarma navštívit poradnu plastické a estetické chirurgie, kde nikdy nechybí zajímavé přednášky.
Pro návštěvníky jsou připraveny oblíbené Make-up pointy s líčením zdarma, kvalitní Prevence zdraví, ale také setkávání s osobnostmi veletrhu.
Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů. Pořádáme mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech, profesionální make-upové soutěže MAKECUP make-up awards a MAKE UP 2018 a soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP.
Čekají Vás profesionální akce s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností.
Vstupné:
Plné vstupné 150,- Kč
Zlevněné vstupné 80,- Kč
- po předložení poukázky opravňující na zlevněné vstupné - studenti (pouze po předložení jmenného seznamu žáků s razítkem a podpisem školy) - student po předložení studentského průkazu Zdarma (děti do 10 let včetně, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu)

Místo konání akce:

Výstaviště Icheba Praha Holešovice 67, 17000 Praha 7
Datum konání akce: 
15.března 2019 od 9:00 do 16.března 2019 do 18:00
Mapa: